Oferujemy montaż konstrukcji stalowych

Realizujemy kompleksowy montaż konstrukcji stalowych wraz z przygotowaniem projektu, malowaniem lub ocynkowaniem konstrukcji a w końcu montażem kompletnej konstrukcji. Montujemy kompletne hale stalowe ze ścianami i dachem oraz same kratownice dachowe na ścianach murowanych. Konstrukcje w zależności od potrzeb są wykonywane z dwuteownika lub w postaci kratownicy.

Montaż płyt warstwowych

Realizujemy kompleksowy montaż płyt warstwowych od projektu po finalny odbiór.
Profesjonalizm oraz najwyższa jakość realizacji gwarantowana. Własny próżniowy chwytak (przyssawka)do montażu płyt ściennych i dachowych.
Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami.

Fachowy montaż płyt warstwowych decyduje o późniejszej funkcjonalności budynku. 

Płyty warstwowe to elementy budowlane wykorzystywane do pokrywania ścian oraz dachów budynków. Budowa płyty warstwowej jest prosta: między dwiema powłokami z blachy umieszczony jest materiał izolacyjny (np. styropian lub wełna mineralna). Wykorzystuje się je zazwyczaj w prostych konstrukcjach, takich jak: hale magazynowe, wiaty, czy hale targowe. Ich dużą zaletą jest wytrzymałość oraz szybkość montażu. W zależności od projektu montaż płyt warstwowych obejmuje płyty dachowe i ścienne.

By konstrukcja była wytrzymała i służyła przez lata bardzo ważny jest fachowy montaż płyt warstwowych przez doświadczoną ekipę, która rozumie specyfikę produktu i potrafi wykonać pracę nie tylko sprawnie, ale również dokładnie.
Mamy duże doświadczenie w montażu płyt warstwowych i stawiamy przede wszystkim na jakość konstrukcji. Zwracamy baczną uwagę na połączenia między płytami oraz kierunek ich układania co wpływa na późniejszą trwałość i szczelność konstrukcji. Stale dostosowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb.